Кадрування відео, Більше графічних накладень та налаштувань, вбудовано додаток CapCut, Zoom та Facebook

Кадрування відео
Ви можете створити нове джерело відео, обрізавши будь-яке з різними пропорціями, зокрема 16:9, 9:16, та настроїти пропорції як вам потрібно. Крім того, відеоджерела можна миттєво перевести з горизонтального на вертикальне. Натисніть «rotate 90°»(обернути на 90°), і ви побачите, що ваше зображення повернуто.

Video Cropping

Більше графічних накладень
У новій версії ми додано ще два графічні накладення: заголовки та нижні третини. Якщо натиснути червону кнопку «плюс», відобразяться нові накладення.
Для нижніх третин і накладення заголовків ви можете змінювати будь-який елемент, текст або логотип. Також регулюються шрифт, розмір, колір, масштаб, положення та інші параметри.


Ще більше налаштувань
Щоб забезпечити кращий досвід трансляції в прямому ефірі, ми також підготували для вас деякі налаштування. Під час створення відео PIP ви можете налаштувати товщину рамки та колір на свій розсуд. Більше того, зображення та фонове відео можна додавати для мультиекранів
Зверніть увагу, що фон може бути з вашої SD-карти у форматі GIF.


Додаток CapCut тепер вбудовано
Ще одним великим вдосконаленням є додаток CapCut. Тепер ви можете редагувати свої записи без експорту на комп’ютер. Це зручно і дуже економить час. Крім того, ви можете завантажувати в TikTok/Instagram локально з Instream після використання CapCut.


Вбудовані Zoom і Facebook (вертикальний)
Зауважте, що Zoom і Facebook уже були вбудовані у v1.3.0. Ви вже зараз можете використовувати цю чудову функцію.

Ми цінуємо вашу постійну підтримку YoloLiv та Instream, та працюватимемо над створенням і покращенням кращого досвіду трансляції в прямому ефірі.

Джерело: YoloLiv Blog

Компанія ТВС СЕРВІС є офіційним представником Yololiv в Україні

Наверх
itfrnldeenukes