У цій публікації розповідається про те, як заробляти гроші на прямому ефірі за допомогою спонсорства за допомогою функції Overlays і функції Add Video Source від YoloCast.

Коли люди проводять пряму трансляцію, вони сподіваються отримати більше переглядів, що означає не лише охоплення більшої кількості аудиторії, але й можливість отримання більшого прибутку.


Є три основні способи заробити гроші за допомогою прямої трансляції. Ви можете стягувати з глядачів плату за перегляд прямої трансляції за допомогою продажу квитків, яку ми також називаємо оплатою за перегляд. Під час прямого ефіру можна скористатися функцією «Збір пожертв». Ви також можете заробляти гроші, вставляючи спонсоровані рекламні акції у свої канали. У цьому пості обговорюється, як заробляти гроші на спонсорах, додаючи логотипи спонсорів і рекламу до свого стріму.


Платформи

Ви не можете монетизувати свій контент на кожній платформі. У Facebook Live це заборонено, якщо ви не провідний видавець. YouTube Live показує власну рекламу третіх сторін і забезпечує вам невеликий відсоток доходу.

На таких платформах, як Facebook Live і YouTube Live, неможливо додати логотипи та повноекранну рекламу без професійного обладнання.

Платформа YoloCast дозволяє телерадіомовникам і окремим особам легко показувати спонсорство та рекламу та отримувати прибуток.


Спонсорство за допомогою функції Overlays

За допомогою функції Overlay від YoloCast ви можете додавати до своїх трансляцій графіку, як-от логотипи, водяні знаки, нижню третину, накладення на весь екран або базову рекламу. Все, що вам потрібно - це зображення у форматі PNG того, що ви хочете накласти, і інформаційна панель YoloCast.

Ви можете накласти логотип збоку чи в кут трансляції або відобразити повноекранну рекламу у перервах.


Крок 1

Створіть прямому трансляцію, виберіть «Накладання» у панелі меню праворуч, потім натисніть «Накладання зображень» > «Вибрати з медіа-центру», а потім додайте накладення з інформацією про спонсора.Крок 2

Варто зазначити, що накладене зображення не відображатиметься тут відразу після того як ви додасте накладення. Вам все одно потрібно натиснути «Показати» у вікні меню ліворуч, і тоді накладання реклами спонсора відображатиметься у вашом потоковому ефірі.Таким же чином, якщо ви хочете, щоб накладення зникло з вашого потоку, просто натисніть «Скасувати показ», і шар, що містить інформацію про спонсора, буде приховано.Крок 3

Окрім додавання завантаженого накладання, ви також можете налаштувати накладення та використовувати їх. Створіть подію в прямому ефірі на YoloCast, виберіть «Накладення» в меню, потім натисніть «Накладання зображень» > «Налаштувати накладення зображень», а потім створіть накладення з інформацією про свого спонсора.Крок 4

Тепер ви можете завантажувати кілька зображень, у тому числі логотипи спонсорів, водяні знаки, тощо, а потім гнучко регулювати розмір і положення різних зображень, легко перетягуючи мишею. Завершивши створення, не забудьте назвати накладання та нарешті натисніть «Зберегти».Крок 5

Клацніть «Показати» у вікнах лівого меню, після чого реклама спонсора відобразиться у вашій потоковій трансляції.Спонсорство за допомогою відеореклами

Порівняно з накладенням зображень, вставляти спонсорську рекламу шляхом додавання джерел відео є більш гнучким і яскравим, легше привернути увагу аудиторії та досягти кращого ефекту.

З функцією YoloCast Add Video Source ви можете додати відеокліп до своїх трансляцій. Все, що потрібно - це відеоролик того, що ви хочете показати і панель інструментів YoloCast.

Крок 1

Створіть подію в прямому ефірі на YoloCast, натисніть «Додати джерело відео» над плеєром.Крок 2

Виберіть відео, яке потрібно показати і натисніть «Вставити для потокового передавання».Крок 3

За допомогою двох простих кроків, наведених вище, ви зможете бачити свою спонсоровану відеорекламу у своєму потоковому ефірі. Вставлене відео за замовчуванням буде повторюватися. Ви можете в будь-який час вимкнути спонсоровані оголошення, натиснувши лише одну кнопку «Назад до потоку».Висновки

Додати спонсорів і рекламу — це одна з багатьох функцій, які пропонує YoloCast, щоб дати можливість організаціям і мовникам ділитися своїми повідомленнями.

Хочете отримувати більше прибутку, додаючи спонсорство та рекламу? Бажаєте покращити свій потік усіма перерахованими вище функціями, залучити більше глядачів і покращити якість та вплив вашого ефіру? Хочете розширити свій бізнес? Зареєструйтеся на YoloCast зараз і відкрийте всі можливості! Також ми пропонуємо 14 днів безкоштовного пробного періоду та додаткову знижку 40% на всі плани!

Джерело: YoloLiv Blog

Компанія ТВС СЕРВІС є офіційним представником Yololiv в Україні

Наверх
itfrnldeenukes