Відеомікшер

Тепер в YoloBox Mini мможна додати більше 1 джерела відео та перемикатися між 10+ джерелами, включаючи 1 HDMI, 1 USB-A, 2 локальні відео та 1 PDF-файл з SD-карти, джерело «прямої трансляції» з іншого YoloBox, мультиекрани та запрошені гості.

Вдеомкшер

Запрошення гостей

Ви можете запросити своїх гостей по всьому світу приєднатися до стриму з телефону, комп'ютера тощо, посилання із запрошенням, відправляється на email, а сам інтерфейс у гостя відкривається у браузері.
(Лайфхак: ви можете використовувати ці підключення як додаткові камери, розмістивши смартфони на вашій знімальній локації)

Вкладка «Запрошення гостей» має такі функції:

 • Ви можете запросити до 5 осіб як гостей, відправивши електронний лист із запрошенням прямо з YoloBox.
 • Ви можете робити Хромакей, додавати накладання, мультиекрани з іншими входами та виконувати будь-які інші дії.
 • Перед початком переконайтеся, що ви включили опцію «Дозволити учасникам приєднуватись», щоб гості могли приєднатися до трансляції.


Деякі примітки під час використання запрошення гостей:

 • Наполегливо рекомендується не використовувати USB-порт, якщо ви хочете запросити гостей.
 • Також рекомендується не використовувати анімовані графічні накладання, включаючи WEB URL, зображення у форматі GIF та таймери зворотного відліку.
 • Посилання-запрошення можна використовувати лише на комп'ютерах та смартфонах, але не на планшетах. Тому, якщо ви використовуєте iPad, запрошення буде недоступним.

Шаблони мультиекранів

Для YoloBox Mini тепер доступні PIP, Split View, Side-by-Side, News Layout та Triple.


Мікшер презентацій (Дякуємо за ідею Аарону!)

Ця функція дозволяє масштабувати джерела в макетах мультиекранів, для проведення ефектних презентацій чи інших цілей.


Оптимізація Web URL

Для Mini (як і раніше для Pro) оптимізовано відображення веб-сайтів, які часто використовуються: Flexyscore, Ligrsystem, Singular.Live, cricclubs.com, H2R.graphics та інших
Запущено нову графічну онлайн-платформу на YoloCast. Перейдіть на посилання, щоб дізнатися, як використовувати його для створення накладень Web URL.

Автоперемикання

Ця функція дозволяє автоматично перемикатися між більш ніж 10 джерелами, включаючи:

 • Камера яка підключена до HDMI або USB-A
 • SD карта (відео файли та PDF)
 • Мультиекрани (PIP, Side by Side, Split View, News Layout, Triple)
 • Live Stream (стрім з іншого YoloBox)
 • Гості (до 5 одночасно)


Аудіомікшер

YoloBox Mini тепер може мікшувати звук: 1 джерело HDMI, 1 лінійний/мікрофонний вход, 2 відео з SD-карти та 5 запрошених гостей. Зверніть увагу, що USB-аудіо не можна мікшувати.

Також можна збільшити гучність будь-якого джерела до 10dB, кнопкою OFF вимкнути будь-яке джерело або загальний звук на виході.


Хромакей

Відмінний спосіб урізноманітнити вашу пряму трансляцію, додаючи різні зображення замість зеленого фону, з дуже простим і зручним налаштуванням.


Точка призначення YoloCast

YoloCast — власна хмарна платформа YoloLiv для розміщення, монетизації та трансляції. Тепер вона доступна на вкладці призначень для стріму.

Ви можете транслювати YoloCast у прямому ефірі, а потім додавати до 15 пунктів призначення (при підключенні бізнес-плану).

Також є преміум-функції, включаючи вбудовування на веб-сайт, автоматичне планування, симуляцію прямих трансляцій, вирізування цікавих моментів, автоматичні субтитри, аналітика в реальному часі, монетизація відео та багато іншого.

Відеоперехід Fade-To-Black

Як тільки «Fade To Black» увімкнено, програмний вихід стає чорним і звук заглушується. Щоб вийти з цього режиму, натисніть будь-яке джерело відео або вимкніть кнопку «Fade To Black»..

Автоматично приховувати накладення із заданою тривалістю

Графічні накладання автоматично вимикаються протягом заданого часу. Просто виберіть графічне накладання, зайдіть у «Налаштування», задайте тривалість та увімкніть «Автоматичне приховування».


Фонова музика для таймера зворотного відліку

У версії 1.2.0 ви можете додати свою власну фонову музику до таймера зворотного відліку з SD-карти. Підтримуються MP3 (рекомендується), WAV, WMA, Flac, MIDI, RA, APE, AAC, CDA, MOV.


Маски для джерела «Картинка в картинці»

Для джерела «Картинка в картинці» тепер ви можете накласти маску у вигляді прямокутника, ромба або кола.


Деякі інші оновлення

 • Додаткові параметри для перемикання відео, включаючи режим перемикання відео, налаштування перемикання відео з SD-карти, керування SD-картою та відео переходи.
 • Тепер ви можете отримати коментарі від Twitch.
 • Тепер ви можете вибрати 50 кадрів на секунду в налаштуваннях кодування.
 • Швидкість за замовчуванням для Rolling Caption (текст, що прокручується) змінена з 1,0 до 1,5.

Джерело: YoloLiv Blog

Компанія ТВС СЕРВІС є офіційним представником Yololiv в Україні

Наверх
itfrnldeenukes