Нові можливості YoloBox Pro v4.0.0 : Стрім подій YoloCast на YoloBox Pro, Новий протокол стріма Ardent, Бондінг (об'єднання мереж) та багато іншого.

Транслюйте події YoloCast на YoloBox

Переваги трансляції подій YoloCast на YoloBox:

 1. Це ще одне ВЕЛИЧЕЗНЕ, але БЕЗКОШТОВНЕ доповнення!
 2. Для тих, хто має YoloBox Pro і платний план YoloCast, якщо ви ведете пряму трансляцію на відкритому повітрі і не хочете носити з собою ноутбук, тепер ви можете налаштувати події YoloCast заздалегідь, і щоразу, коли вам потрібно вийти в прямому ефірі, просто виберіть на YoloBox Pro одне з них і натисніть кнопку «Go Live». От і все!
 3. Ви можете транслювати на 15 пунктів призначення одночасно, включаючи всі ваші сторінки та групи у Facebook.
 4. Пряма трансляція буде автоматично збережена в YoloCast Media Center як одне відео, а не кілька кліпів. Ви можете завантажити його безпосередньо або поділитися посиланням на відео з іншими для завантаження.
 5. Ви можете додати мініатюру безпосередньо на YoloBox (лише запланована подія в прямому ефірі).

Як створювати події YoloCast і запускати трансляцію на YoloBox?

Крок 1
Оновіть YoloBox Pro до останньої версії v4.0.0. Торкніться “Create YoloCast Event” та увійдіть.

Create YoloCast Event

Крок 2
Перейдіть на вкладку «YoloCast», натисніть «+ Create YoloCast Event» і дотримуйтеся вказівок, щоб створити подію YoloCast.


Stream Method (Метод потокової передачі):
Скористайтеся першою опцією «Stream with RTMP».
«Stream with ASP» означає потокове передавання за допомогою нашого нового потокового протоколу ASP/Ardent Streaming Protocol. Це стійкий протокол потокової передачі, який забезпечує 100% ідеальний вміст, використовуючи переваги короткої затримки, на яку ви можете розраховувати та використовувати її для прямих трансляцій через непередбачувані мережі. (ПРИМІТКА: функція ASP знаходиться в бета-версії. Якщо ви зацікавлені, зв’яжіться з нами за адресою contact@yololiv.com і надайте електронну адресу свого облікового запису YoloCast і серійний номер YoloBox Pro, щоб приєднатися до програми бета-тестування.)


Event Title (Назва події)

Description (Опис)

Content Type (Тип контенту): Що ви транслюєте

Thumbnail (Мініатюра): Ви можете вибрати мініатюру з YoloCast Media Center. Мініатюри можна заздалегідь завантажити на YoloCast (dashboard.yololiv.com). Також є 5 попередньо встановлених мініатюр, якими ви можете скористатися.

Privacy (Конфіденційність): Ви можете вибрати public і пароль (Це стосується лише прямих трансляцій, які переглядаються на YoloCast.)


Дата й час початку та час завершення: коли та в який час дня ви хочете, щоб прямий ефір розпочався та припинився.

Destinations (Пункти призначення): Переконайтеся, що ви вже підключили пункти призначення. Якщо ні, ви можете підключити всі пункти призначення, куди хочете транслювати, на YoloBox Pro та YoloCast (dashboard.yololiv.com)

Destinations


Крок 3
Після створення подій YoloCast виберіть ту, яку ви хочете транслювати.


Крок 4
Натисніть кнопку «Start Streaming»(Почати трансляцію), щоб передати відео з YoloBox Pro на YoloCast.


Крок 5
Щоб транслювати подію YoloCast, натисніть кнопку «Go Live».


Загальні запитання:

 1. Чи потрібно мати передплату, щоб створити подію YoloCast?
  Ні. Усі користувачі YoloBox Pro можуть створювати та транслювати події YoloCast на YoloBox Pro, але тривалість трансляції залежить від вашого плану.
 2. Як довго може транслюватися подія YoloCast?
  Для тих, хто раніше не користувався YoloCast, ви отримаєте 14-денну безкоштовну пробну версію, протягом якої ви можете транслювати до 12 годин. Після закінчення безкоштовного пробного періоду подія YoloCast у прямому ефірі буде обмежена 10 хвилинами.

Протокол потокової передачі YoloCast Ardent (ASP)
Надійний потоковий протокол, який забезпечує 100% ідеальний вміст, використовуючи переваги короткої затримки, на яку ви можете розраховувати та впевнено використовувати її для прямої трансляції через непередбачувані мережі. Він працює, використовуючи разом YoloBox Pro та YoloCast.


Докладніше:
Що таке Ardent Streaming Protocol (ASP) YoloCast?
Як транслювати вашу подію за допомогою Ardent Streaming Protocol?

Network Bonding (об'єднання мереж)
Немає другого шансу для живого відео. Останнє, що ви хочете бачити, це нестабільна мережа під час прямої трансляції. Ми раді повідомити, що мережеве з’єднання тепер випущено на YoloBox Pro (бета-версія. Зараз безкоштовно).
Перейдіть до «Account & Settings»(Обліковий запис і налаштування) > «Network Settings»(Параметри мережі) > «Enable»(Увімкнути) «Network Aggregation»(Агрегація мережі).
Зверніть увагу, що підключення до мережі працює лише для даних Wi-Fi та 4G LTE.
Примітка. Наразі мережеве з’єднання доступне лише в Північній Америці, а в майбутніх оновленнях воно буде доступне для інших країн і регіонів.

Виправлення помилок:
Оптимізована синхронізація аудіо для записів і виходу USB
Виправлена проблема входу в Twitch

Джерело: YoloLiv Blog

Компанія ТВС СЕРВІС є офіційним представником Yololiv в Україні

Наверх
itfrnldeenukes