Точка призначення YoloCast

YoloCast — власна хмарна платформа YoloLiv для розміщення, монетизації та трансляції. Тепер вона доступна на вкладці призначень для стріму.

Ви можете транслювати YoloCast у прямому ефірі, а потім додавати до 15 пунктів призначення (при підключенні бізнес-плану).

Також є преміум-функції, включаючи вбудовування на веб-сайт, автоматичне планування, симуляцію прямих трансляцій, вирізування цікавих моментів, автоматичні субтитри, аналітика в реальному часі, монетизація відео та багато іншого.

Тепер ви можете вести пряму трансляцію з YoloBox на YoloCast лише за кілька кліків. Жодних складних налаштувань RTMP. Дивіться підручник.

Точка призначення YoloCastФонова музика для таймера зворотного відліку

У прямій трансляції важливо привернути увагу глядача з першої секунди. Тому накладення музики на таймер зворотного відліку має значення. З оновленням v3.9.0 ви можете вибрати музику, яку ви надаєте перевагу для таймера зворотного відліку, з SD-карти або портативного USB-накопичувача. Підтримуються MP3 (рекомендується), WAV, WMA, Flac, MIDI, RA, APE, AAC, CDA, MOV.

Фонова музика для таймера зворотного відліку4 нових шаблона накладень для соцмереж.

Тепер доступні 5 стилів накладень для основних соціальних мереж, включаючи Facebook, Instagram, Youtube, Twitter та LinkedIn.

4 нових шаблона накладень для соцмереж.Автоматично приховувати накладення із заданою тривалістю

Графічні накладання можна автоматично вимикати протягом заданого часу. Просто оберіть графічне накладання, зайдіть у «Налаштування», задайте тривалість та увімкніть «Автоматичне приховування».

Автоматично приховувати накладення із заданою тривалістюНовий тест швидкості мережі.

Функція перевірки швидкості знову доступна на новому веб-сайті. Перед встановленням бітрейту та частоти кадрів обов'язково виконайте тест швидкості, щоб забезпечити високу якість відео та найкращі враження від перегляду.

Новий тест швидкості мережі.Що ще нового:

  • Тепер ви можете отримати коментарі від Twitch.
  • Для Спортивного табло у назві гри збільшено кількість символів до 80
  • Виправлено проблему зі звуком у режимі «Automatic» та для джерел HDMI.
  • Оптимізована логіка повідомлення "No Sound", тепер ви можете його закрити.

Джерело: YoloLiv Blog

Компанія ТВС СЕРВС офіційним представником Yololiv в Україні

Наверх
itfrnldeenukes