Нещодавно відомий техно-блогер Джошуа Вергара переглянув наш останній продукт - Instream. Давайте зануримось і дізнаємось, що Джошуа говорить про Instream.

Останнім часом Джошуа замислювався над тим, як він може освіжити свій контент, а також робити більше прямих трансляцій.

На сьогоднішній день прямі трансляції - це чудовий спосіб зв’язатися з аудиторією та вести розмову з людьми в чатах, і набагато простіше, ніж робити повне відео. Справа в тому, що якщо мова йде про такі платформи, як Instagram та Tiktok, люди, як правило, покладаються на телефон, який не дає такої ж якості, як справжня камера. У цьому відео Джошуа показує нам, як Yololiv Instream може підняти вертикальне відео на наступний рівень з мультикамом та багатьма іншими зручними функціями!


Перше враження

По-перше, Джошуа дає нам огляд того, що Instream привніс у вертикальні відео. Instream — це планшет на базі Android, але він має спеціальний програмне забезпечення, яке підключає всі додаткові апаратні частини до інтерфейсів камери для таких програм, як Instagram і TikTok.


Апаратний інтерфейс

Instream — це великий пристрій як заввишки, так і за товщиною, з 8-дюймовим сенсорним дисплеєм. Важить близько 600 грам. Як згадувалося раніше, Instream працює зі спрощеною версією Android, яка має доступ лише до певних програм, а все це працює на топовому Snapdragon 845, якого більш ніж достатньо для доступу до цих конкретних платформ соціальних мереж. Крім того, Instream має вбудований акумулятор на 10000 мАг, тому він не розряджається під час сеансів запису чи потокового передавання.
Instream має два входи HDMI, що означає, що до цього пристрою можна підключати кілька камер одночасно. Крім того, є USB-порт для веб-камери, тож ви можете підключити 3 камери одночасно. Для аудіо також є кілька роз’ємів для моніторингу, один для лінійного входу та один для мікрофонного входу. Крім того, порт Ethernet і SIM-карта також можуть забезпечити повний професійний рівень прямого ефіру.
Коли ви підключили всі камери та аудіо, які ви б хотіли використовувати для своїх прямих трансляцій, тоді ви побачите, що всі підключені входи з’являться в нижньому лівому куті, їх можна вмикати та вимикати за допомогою сенсорного екрана. Instream є першим і поки що єдиним пристроєм спеціально для вертикальної прямої трансляції. Ви маєте повний контроль над відео та аудіо. Також Instream має різні входи, як-от лінійний вхід, мікрофонний вхід і навіть USB. Крім того, він дає вам можливість використовувати оверлеї, режим нижньої третини та інші корисні функції, які можна використовувати для поліпшення вашого прямого ефіру.


Сам Yololiv Instream є досить портативним і є чудовим інструментом для творців контенту, які шукають більш високої якості стріму або виконують прямі трансляції для клієнтів.


Instream + atem mini комбо

Джошуа також демонструє, як одночасно користуватися Instream та Atem Mini. Джошуа вже пару років використовує Atem Mini як перемикач. Він підключає всі камери до Atem Mini і об'єднує все як вихід до Instream.
Instream - це інструмент, який може зробити прямі трансляції в Instagram та Tiktok набагато вищої якості, а в чомусь навіть простішими.


Підсумок

Улюблені речі Джошуа про Instream - це простота використання та висока якість відео. Завдяки Instream зручніше робити прямі трансляції високої якості та взаємодіяти зі своєю аудиторією.


Джерело: YoloLiv Blog

Компанія ТВС СЕРВІС є офіційним представником Yololiv в Україні

Наверх
itfrnldeenukes